Jak dbać o swój styl? Akurat ten tekst chcę dedykować tym kobietom, które są po czterdziestce. Wcale nie jest powiedziane, że w automatyczny sposób po ukończeniu czterdziestki kobiety stają się się mniej piękne, ale fakty są takie, że tak czy siak już widać lata. Trudno z tym polemizować. Zasadniczo to prawda jest taka, że doskonałym rozwiązaniem jest to by uda się na kurs tańca. W końcu dzięki tańcowi mamy okazję poprawić swój humor, sylwetkę, a jeszcze do tego sporo lepiej radzimy sobie z tańcem. Czyli jak widać, akurat taniec to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Pamiętaj o tym. Świetny jest również [ Read More ]